O nas

Witamy w Difrontealmare,

 

Nazywam się Giuseppe Mangano, zajmuje się wynajmem apartamentów zarówno wakacyjnych jak i długoterminowych. Wiele z moich ofert należy do rodziny i przyjaciół, dokładamy wiele starań by jak najbardziej udoskonalić nasze apartamenty dla wygody i komfortu naszych gości.

Uwielbiam pracę z ludźmi i ich rodzinami, jestem również bardzo otwarty na państwa propozycje, sugestie. Dbając o naszych gości oferujemy także możliwość transferu z lotniska.

Uwielbiam podróże, również sam jako podróżnik cenię sobie czerpanie przyjemności z wakacyjnych wyjazdów oraz wysokiej jakość usług. Dlatego wszystkim swoim  gościom  pragnę zaoferować bardzo dobre miejsca noclegowe w dobrej cenie, a gdy jest to możliwe w bardzo dobrej.

 

 

Czekam na Państwa pytania,  

 

Z wyrazami szacunku

 

Giuseppe

O Cefalu

 

Cefalu to małe miasteczko zaledwie godzinę drogi od Palermo. Jeśli tu przyjedziesz już w pierwszym momencie poczujesz magie tego miejsca. W tym pięknym miasteczku możesz robić wszystko co kochasz. W samym centrum możesz podziwiać słynną katedrę, usytuowaną na Piazza Duomo, gdzie możesz napić się aromatycznej włoskiej kawy w jednej z licznych kawiarenek. W zabytkowej starej części miasta możesz spacerować uroczymi, małymi, brukowanymi uliczkami, gdzie znajdują się liczne sklepy z pamiątkami i lokalnymi produktami. Na jednej z tych uliczek możesz znaleźć Muzeum Mandralisca, gdzie możesz podziwiać kolekcje należącą do Barona Enrico Piraino Mandralisca. Należy pamiętać, że Cefalu to nie tylko historyczne centrum z pięknymi zabytkami, średniowiecznymi kościółkami, małymi uliczkami, to także morze z piękną plażą. Najładniejsza jest promenada Lungomare, gdzie możesz spacerować z przyjemnością podczas słonecznych dni a także uroczych wieczorów. Jeśli będziesz mieć wystarczająco dużo czasu polecam Ci wybrać się w na skałę, gdzie możesz podziwiać najpiękniejsze widoki na całe Cefalu. Jeśli przyjedziesz tutaj choć raz na pewno zakochasz się w tym miejscu, klimacie, ludziach i panującej atmosferze, tak jak ja każdego dnia tutaj